Слухай онлайн
Економіка

У Львові триває перша сесія Українського автомобільного форуму

Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
1/8
У Львові триває перша сесія Українського автомобільного форуму. Про це сьогодні, 31 жовтня, повідомила кореспондентка Гал-інфо.

Учасники заходу обговорювали питання яким чином місцеві органи й Уряд можуть підтримати й стимулювати вітчизняну автомобільну промисловість? А також порушували питання про те, чи є надії побачити виробництво світових виробників автомобілів в Україні, та що для цього потрібно робити.

Серед спікерів форуму повинен був бути присутнім Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, проте замість нього приїхав радник міністра Олександр Озеран.

У коментарі Гал-інфо він розповів, що Уряд зараз розробляє заходи щодо істотного підвищення виробництва автомобілів і подальшого стимулювання росту сектора комплектуючих виробів в Україні. А також зазначив:

"Форуми такого типу проводились і раніше, проте було пауза. Добре, що ми відновили цю практику. Сьогодні ми говоримо не просто про банальне споживання транспорту. Ми маємо говорити про виробництво, про залучення інвестицій. Хочу наголосити на тому, що нам вдалось розробити концепцію розвитку електричного транспорту в Україні. Зокрема, ми плануємо активізувати нульовий податок на прибуток на видобуток літію. А також виробництво літієвих батарей та конденсаторів. Через те, що мобільність батареї низька, тобто її важко транспортувати на великі відстані, тому бачимо для себе відкрите вікно у сторону азійських інвесторів. Адже там вкладають значні кошти у виробництво електричного транспорту, який в подальшому планують продавати в Європі. На мою думку, Україна – це ефективний і відповідний майданчик для реалізації відповідного задуму".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ