Слухай онлайн
Історія

У Львові відбудеться літня школа присвячена о. Климентію Шептицькому

У Львові, 3-9 червня, відбудеться літня школа на тему: «о. Климентій Шептицький – аристократ духу». Захід відбудеться з нагоди 150-літнього ювілею та вшанування на державному та церковному рівні постатті о. Климентія Шептицького. Про це інформує синкел у справах монашества у Львівській архієпархії УГКЦ Юстин Бойко.
Фото з Радіо Свобода.

Місце проведення: Музей народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького ( Шевченківський гай).

У програмі: лекції та зустрічі з цікавими особистостями: владикою Теодором (Мартинюком) (єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії), о. Юстином Бойком (синкелом у справах монашества львівської архиєпархії УГКЦ), п. Мирославом Мариновичем (дисидентом, проректором УКУ) , сестрою Оленою Манькут (дослідницею Софії Шептицької),п. Іваном Матковським (автором Біографії о. Климентія Шептицького), п. Зеновієм Свередою (Доктором соціальної економіки Папського Григоріанського університету (Рим, Італія), Президентом Українського Кооперативного Альянсу) та іншими. Програмою школи передбачені виїзди до с. Прилбичі, Святоуспенської Унівської Лаври, Бенькової Вишні, унікальні екскурсії Львовом пов’язані з місцями братів Шептицьких, інтерактивні читання творів Шептицьких та експертна дискусія, а також інтелектуальне змагання у форматі гри «Що? Де? Коли?» за звання кращого знавця біографії та спадщини Шептицького. 

Детальну інформацію ви зможете отримати після обов'язкової реєстрації. Кількість місць обмежено. 

Телефонуйте: 0676075684, або пишіть на електронну скриньку khrystynakutnivumh@gmail.com

Довідка: Цього року Верховна Рада України ухвалила постанову про вшанування на державному рівні 17 листопада 2019 року 150 років із дня народження Климентія Шептицького (1869–1951 роки життя), церковного і громадського діяча, політв’язня радянського режиму. Блаженний Климентій Шептицький визнаний у 1996 році Праведником Народів Світу, бо разом із братом – митрополитом Андреєм – врятував понад 200 євреїв у роки Другої Світової війни. Отець Климентій (у світському житті – Казимир граф Шептицький) – рідний брат митрополита Андрея Шептицького , шостий син у графській родині Івана та Софії Шептицьких. Він народився 17 листопада 1869 року в родинному маєтку у Прилбичах, що на Львівщині.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");