Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові відбудеться відкриття програми "Creative Spark"

Наступного тижня, 8 лютого, о 9:00 у Tech StartUp School (вул. ак. Колесси, 2) відбудеться відкриття програми "Creative Spark" - прес-служба ЛМР.

Конференція "Creative Spark" створена з метою активізації підприємницької та інноваційної діяльності, організаторами заходу є Tech StartUp School, а партнери — Кінгстонський університет (Лондон).

Основною метою програми є активізація підприємницької та інноваційної діяльності. У межах проекту, зокрема, передбачена підготовка програми навчання стартаперів та підприємців за участю британських фахівців, а також проведення конференцій, обмін досвідом. І, найголовніше, — безкоштовне навчання для українських підприємців та стартаперів за провідними світовими методиками.

Під час конференції учасники матимуть можливість поспілкуватись з представниками академічної спільноти Кінгстонського університету (Лондон), бізнес спільнотою України та тренерами "Creative Spark", які нещодавно повернулись із навчання у Лондоні, де обмінювались досвідом та розробляли спеціальну програму курсу розвитку підприємництва.

Учасники дізнаються як здійснювати пошук перспективних ідей, досліджувати ринок, аналізувати поведінку потенційних споживачів та будувати бізнес моделі стартапів.

Наступними етапами проекту буде надання учасникам доступу до онлайн бізнес-курсу з вивчення англійської мови "LearnEnglish Select" та проведення тренінгів по всій Україні.

Участь у програмі "Creative Spark" дозволяє розвинути будь-який етап проекту: від пітчингу ідей та започаткування бізнесу до захисту інтелектуальної власності.

Участь у конференції та проекті «Creative Spark» безкоштовна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");