Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові відбудуться урочистості з нагоди 100-річчя Владики Володимира Стернюка

У лютому цього року у Львові відбудуться урочистості з нагоди 100-річчя від дня народження ісповідника віри Місцеблюстителя Києво-Галицької Митрополії УГКЦ Владики Володимира Стернюка.
Так, 10 лютого 2007 року відбудеться відкриття меморіальної таблиці на будинку, де знаходився осередок Глави підпільної церкви Владики Володимира по вулиці Тугана-Барановського, 30.
11 лютого відбудеться відкриття виставки особистих речей Владики, яка триватиме до 15 квітня. Крім того, цього ж дня відбудеться презентація книжки «Життя як подвиг для Христа», упорядником якої є о. Севастіян Дмитрух. Також відбудеться вечір спогадів у колі друзів. Все це відбудеться у Музеї історії релігії.
12 лютого відбудеться Архієрейська Літургія у Соборі Св. Юра та урочиста академія у Львівському національному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької.     
Владика Володимир Стернюк — ієромонах, редемпторист, довголітній єпископ, згодом Місцеблюститель і правлячий Архієрей Києво-Галицької Митрополії УГКЦ.
Рукоположений 1931 року після богословських та філософських студій у бельгійському університеті єпископом із Вінніпега Василем Ладикою у місті Лювені.
У 1932-1944 роках на місійній роботі в Галичині та на Волині. 1947-1952 роки — арешт, засудження і заслання. У 1972-1991 роках — Місцеблюститель та Глава УГКЦ.
У 1991-1997 роках — діяльний єпископ УГКЦ та предстоячий Владика папського престолу. 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ