Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові відбудуться змагання команд юних поліцейських

Як повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області, правоохоронці запрошують школярів взяти участь в обласних змаганнях команд юних поліцейських.

Змагання проводяться з метою формування у дітей навичок безпечної поведінки на дорогах і в соціумі, залучення школярів до роботи, спрямованої на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму і скоєння правопорушень, виховання відповідального ставлення до дотримання законодавства України та популяризація здорового способу життя. 

У змаганнях візьмуть участь команди-переможці районних та міських оглядів, до складу яких увійдуть 10 учасників, віком від 9 до 16 років. 

Етапи змагань:

  • Теоретичні знання основ правознавства і правил дорожнього руху;
  • Юний регулювальник;
  • Перша домедична допомога;
  • Тематичний виступ з безпеки життєдіяльності; 
  • Основи самозахисту;
  • Основи кульової стрільби.

Адміністрації загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Львівщини, вихованці яких хочуть взяти участь у змаганнях, необхідно до 1 квітня подати заявку в Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Організовують захід працівники сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з Департаментом освіти і науки та службою у справах дітей Львівської облдержадміністрації.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");