Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

У Львові відбувся семінар із надання першої долікарської допомоги

У четвер, 21 квітня, у Львові відбувся обласний практичний семінар-навчання з питань техніки безпеки та надання першої долікарської допомоги під час занять фізичними вправами та спортом. Захід відбувся у приміщенні навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України. У його рамках фахівців галузі спорту навчили зокрема, як надати першу долікарську допомогу. Семінар приурочили відзначенню Всесвітнього дня охорони праці. Про це повідними в управлінні фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

"Понад 120 фахівців сфери фізичної культури та спорту Львівщини, зокрема директори та тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл області, керівники секцій отримали знання, як надати першу долікарську допомогу, - зазначила Оксана Вацеба. - За допомогою спеціальних муляжів та обладнання їм продемонстрували практичні прийоми з надання першої допомоги при порушеннях або зупинці дихання, зупинці серця, значній кровотечі, пошкодженнях голови та хребта, термічних ураженнях".

Зазначимо, що навчання проводять управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з дирекцією навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України.

Довідка.

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості та наголосити, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

В Україні цей день отримав назву "День охорони праці" і відзначається щорічно 28 квітня. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");