Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові відкрився фотопроєкт «#ЇЇСправа #ЯеСправа»

У муніципальному мистецькому центрі на Стефаника відкрили виставку портретів активісток з України та Білорусі, яка підготовлена в межах освітньої програми для молодих журналісток MediaLab Fem.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Під час цієї програми журналістки з Білорусі та України отримували й поглиблювали свої знання в галузі жіночого активізму, жанрового фотопортрета і портретного нарису.

Випускними роботами майстерні MediaLab Fem стали портрети українських і білоруських активісток, над якими студентки працювали під керівництвом досвідчених кураторів з обох країн. Це жінки, які змінюють життя своєї країни, міста, району, вулиці на краще: екоактивістки, урбаністки, правозахисниці, артактивістки.

Виставка «#ЇЇСправа #ЯеСправа» у Львові триває у двох локаціях. На площі Ринок з 13 грудня для містян та містянок портрети активісток будуть виставлені на стендах у великому форматі. Одночасно Львівський муніципальний мистецький центр показує історії активних жінок у фото та тексті. Поруч із роботами студенток виставляються колажі львівської художниці-плакатистки Богдани Давидюк із портретами білоруських активісток Маші Колесникової, Алани Гебремаріам та Марфи Рабкової, трьох із 98 політув’язнених жінок режиму Лукашенка.

Виставка «#ЇїСправа #ЯеСправа» націлена зробити роль жінок у громадянському суспільстві більш помітною.

Керівниця проєкту: Єлена Жерздєва (ЄМІ, Берлін)

Координаторки проєкту: Антоніна Полухіна, Олеся Парфан

Фото: Іринка Громоцька, Олексій Фурман, Тетяна Ткачова, Сергій Коровайний, Юлія Волчок, Сергій Полежака

Текст: Марія Титаренко, Ярослава Тимощук, Анастасія Левкова

Організатори виставки: Europаische Medien Initiative e. V. (Berlin), «Нова Дружківка», Львівський муніципальний мистецький центр.

Проєкт фінансується у рамках програми Федерального міністерства закордонних справ Німеччини «Розширення співпраці з Громадянським суспільством країн східного партнерства».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ