Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові відновлять роботу комісій для боротьби з неплатниками

За збір коштів за теплопостачання та гаряче постачання у місті відповідатимуть представники керівного складу департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради. Відповідний наказ видала директор департаменту Марія Желіско. Причиною такого рішення стала інформація про незадовільний стан оплати за тепло та гарячу воду у Львові. Повідомили «Гал-іnfо» у прес-службі Львівської міської ради.
Координувати цю роботу в районах будуть: в. о. начальника управління житлового господарства Іван Квик (Галицький район), начальник управління транспорту та зв’язку Микола Шкурган (Франківський район), начальник управління інженерного господарства Іван Онисковець (Сихівський район), заступник начальника управління транспорту та зв’язку Ігор Собенко (Залізничний район), заступники начальника управління інженерного господарства Михайло Іванейко (Шевченківський район) та Андрій Мончак (Личаківський район).
 Крім того, Марія Желіско доручила головам районних адміністрацій відновити в районах комісії, які працюватимуть з неплатниками за надані послуги. „Такі комісії мали б працювати з ЖБК, відомствами, гуртожитками, які не сплачують за тепло та гарячу воду. Тих, хто не реагуватиме на роботу районних комісій, будемо викликати для пояснень у міську раду”, – зазначила Марія Желіско.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ