Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові вперше відбудеться Ярмарок дитячого дозвілля

7-9 квітня 2011 року у Львові вперше відбудеться Ярмарок дитячого дозвілля. Протягом трьох днів організатори дитячих гуртків, керівники клубів, танцювальні колективи, вокальні ансамблі проводитимуть майстер-класи, показові виступи, презентації для дітей, батьків та всіх відвідувачів ярмарку, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Вперше у Львові відбудеться Ярмарок, де буде зібрано усі центри, гуртки та секції для дітей на одному виставковому майданчику. Місце проведення ярмарку перетвориться не лише на виставку дитячого дозвілля, але й на місце для дитячих забав із різноманітними заходами для дітей та батьків», - зазначила представник організаційного комітету Ольга Каспришин.

Ярмарок дозвілля – масштабна акція, спрямована на рекламування творчих та інтелектуальних можливостей Львова. Мета події – зацікавити дітей відвідувати гуртки, а також показати батькам місця, де їхні діти можуть ефективно проводити вільний час та розкривати свої таланти.

На Ярмарку дитячого дозвілля будуть представлені гуртки усіх напрямків: образотворчі, технічні, природничі, вокальні, хореографічні. Діти та батьки зможуть ознайомитися з діяльністю центрів творчості та клубів на виставкових стендах, отримати корисну інформацію та поради від професіоналів, а також записатися на заняття.

Організатором Ярмарку дитячого дозвілля є Львівська міська рада спільно з керівними організацій, гуртків, клубів, секцій, студій у сфері дитячого дозвілля.

Міська рада запрошує дитячі гуртки та клуби до спільної підготовки Ярмарку.

Додаткову інформацію щодо організації та проведення ярмарку можна отримати за телефоном – 297-58-03, 297-58-71.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ