Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові встановлять низку інформаційних таблиць на фасадах будинків

Сьогодні, 14 травня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення щодо встановлення інформаційної таблиці історику Ярославу Ісаєвичу, меморіальної таблиці учаснику антитерористичної операції Михайлу Шозді, а також 30 таблиць на фасадах будинків у місті. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото ЛМР

Зокрема, розглянувши звернення Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича, погодили встановлення інформаційної таблиці Ярославу Ісаєвичу на фасаді будинку №4 на вул. Козельницькій. А також, з метою увіковічення пам’яті старшого навідника гранатометного взводу механізованого батальйону військової частини А0998, старшого сержанта Шозди Михайла Івановича, кавалера ордена “За мужність“ ІІІ ступеня (посмертно), який загинув від кулі снайпера під час виконання бойових завдань у районі проведення антитерористичної операції, виконавчий комітет погодив встановлення меморіальної таблиці на фасаді будинку № 15 на вул. І. Свєнціцького.

Також, відповідно до рішення ʺПро встановлення інформаційних таблицьʺ, яке доповідав Павло Богайчик, директор ЛКП ʺБюро спадщиниʺ, буде встановлено 30 таблиць на будівлях модернізму, в рамках проєкту ʺ100 років модернізму у Львовіʺ, який став переможцем конкурсу ʺФокус на культуруʺ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ