Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові запровадили конкурс із надання премій імені Коновальця

Цьогоріч відзначаємо 130-річчя із дня народження великого українця, полковника Армії УНР, командира Січових Стрільців, першого голови ОУН Євгена Коновальця.

Як нагадав секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак, у лютому Львівська міська рада звернулася до президента з проханням присвоїти полковнику армії УНР Євгену Коновальцю звання Герой України.

"У березні цю ідею підтримала Верховна Рада. У червні вже і річниця минула. Але указу президент так і не дав. І не дасть, очевидно. Попри те, нам своє робити.

Нині на виконкомі дали старт Всеукраїнському конкурсу досліджень і проектів, пов‘язаних з діяльністю Коновальця. А також – конкурсу із надання премій імені Коновальця для перспективних курсантів і ліцеїстів.

Перший передбачає 20, 25 та 40 тисяч гривень винагороди авторам трьох найкращих наукових, мистецьких чи публіцистичних напрацювань.

Другий – по 10 тисяч гривень премії трьом найдостойнішим курсантам та ліцеїстам військових спеціальностей львівських закладів середньої та вищої освіти.

Наша земля – наші Герої.

Без пам‘яті про минуле не будемо мати майбутнього", - додав Лопачак.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ