Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові зводять перший з восьми соціальних будинків для ВПО

Фото: ЛМР
Фото: ЛМР
Фото: ЛМР
Фото: ЛМР
Фото: ЛМР
Фото: ЛМР
1/3
На вул. Миколайчука у Львові триває зведення соціального житла для поранених переселенців. Зараз будують перший з 8 будинків. Про це інформує ЛМР.

Вже облаштували фундамент, залили бетон та почали встановлювати будівельні конструкції. Загалом тут зможуть мешкати 700 осіб. На спорудження житла Єврокомісія виділила 19,5 млн євро грантових коштів.

Директор будівельної компанії «Прогресбуд», яка стала переможцем конкурсу на будівництво першого будинку, Назар Яремчук розповів, що наразі тривають земляні роботи.

«Вже є влаштована основа, фундамент під каркас будівлі. Провели бетонування і почали встановлювати будівельні конструкції. Ми будемо ставити дизель-генератори, сонячні батареї, що дозволять повністю забезпечити будівлю безперебійним електроживленням. До того ж тут будуть залучені енергоощадні технології, включаючи встановлення теплових насосів», – зазначив Назар Яремчук.

Керівники проєкту з будівництва житла зазначають, що цей проєкт є частиною Програми Nefco in Ukraine «Зелене відновлення України», яка передбачає дотримання вимог щодо «зеленого» будівництва, де у фокусі знаходиться екологія та сталий розвиток.

Як наголошував раніше керівник проєкту Юрій Теліпський, перший будинок буде зведено цьогоріч. 

Нагадаємо, у листопаді 2023 року на вул. Миколайчука розпочалося будівництво першого з восьми будинків, де будуть проживати поранені ВПО, які проходять реабілітацію у центрі UNBROKEN. 15 грудня того ж року, за участю посла Євросоюзу Катаріни Матернової, була закладена капсула під будівництво першого будинку.

Загалом програмою передбачено будівництво 8 житлових будинків, які зведуть за грантові кошти European Union in Ukraine, на яке Європейська комісія виділила 19,5 мільйонів євро.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ