Слухай онлайн
Cуспільство

У медичному коледжі відкрили симуляційно-тренінговий центр

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/10
У Львівському медичному фаховому коледжі післядипломної освіти сьогодні запрацював симуляційно-тренінговий центр, в якому облаштували кабінет для тренінгів у сімейній медицині, педіатрії, кабінет акушерського догляду, медсестринського догляду, кабінет тренінгів медсестринських навичок, кабінет для навчання оптометристів, кабінет інформатики тощо. Про це повідомили 23 грудня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Відкриття центру приурочили до Року медсестринства в Україні.

Кабінети оснащені необхідним сучасним медичним обладнанням, таким як дефібрилятори, респіратори, кардіографи, концентратори, тощо, а також технологічно вдосконаленими тренажерами пацієнтів різного віку.

"Хочу подякувати вам за важку працю. Дуже приємно знаходитися в колективі і бачити, як горять ваші очі. Як ви віддаєте себе повністю справі, яку любите. Віддаєте частинку свого серця людям, допомагаючи їм. Цей рік - рік медсестринства - припав на пандемію коронавірусу. Сьогодні ми як ніколи розуміємо, що багато років мало уваги приділяли медичним працівникам. Цей рік змусив кожного з нас по-іншому оцінити вашу працю, зрозуміти її значимість. Усе починається з медичних сестер. Саме ви приходите першими на допомогу, робите уколи, даєте таблетки. Саме на вас тримається медична система", - наголосив під час відкриття голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Загальна вартість симуляційно-тренінгового центру коледжу становить понад 5 мільйонів гривень. Зокрема, обласна цільова комплексна програма підтримки галузі охорони здоров’я – 500 тис. грн; бюджет розвитку області – 500 тис. грн; кошти обласного бюджету на реалізацію програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області 2020 р. – 448,5 тис. грн. Міжнародні проєкти – 97,5 тис. грн; спонсорська допомога – 425,9 тис. грн; власні кошти – 2 733,3 тис. грн.

«Велику увагу ми приділяємо як сестринському догляду так і наданню невідкладної медичної допомоги. Наша мета – поліпшення якості медичної освіти, як на додипломному, так і на післядипломному рівні, шляхом впровадження програми розвитку практичної освіти з використанням методу медичного моделювання в галузі медсестринства», - розповіла директор коледжу Леся Вовк.

Впровадження симуляційного навчання сприяє підвищенню якості медичної освіти, а також підвищенню безпеки та професіоналізму послуг.

"Жоден успіх у лікуванні пацієнтів не обходиться без медичної сестри. Це найкращий друг кожного лікаря. Ви є опорою і підтримкою для кожного медика. На ваші плечі лягає тягар турботи за кожного пацієнта, адже наскільки вчасно та фахово буде виконано призначення лікаря, настільки успішним буде лікування. Саме ви є символом турботи для кожного хворого. Можливість навчатись теоретично та практично дасть вам можливість розвиватись та вдосконалюватись як фахівцям", - звернувся до майбутніх медсестер директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

Під час відкриття симуляційного центру за високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди 35-річчя з часу заснування Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти Подяку голови облдержадміністраціїт оголосили колективу коледжу. Окрім того, Почесною грамотою облдержадміністрації нагородили шістьох фахівців галузі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ