Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

У Мінагрополітики обговорили стан та подальші напрями співпраці з ФАО

У Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулася зустріч заступника Міністра Олени Ковальової з Регіональним координатором стратегічних програм Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Раймундом Йеле.

Участь у зустрічі взяли також координатор програм ФАО в Україні Хушнід Саттаров, координатор програм розвитку ФАО в Україні Михайло Малков, директор Департаменту міжнародного співробітництва Мінагрополітики Олександр Романовський, заступник Голови Державного агентства рибного господарства України Андрій Кравченко.

Під час зустрічі було обговорено стан та подальші напрями співпраці з ФАО, зокрема, розробки Рамкової програми співробітництва з організацією на 2020-2022 рр.

«Для України є важливим продовжити співпрацювати з ФАО за визначеними у Рамковій програмі ФАО напрямами, а також розширити їх актуальними питаннями при розробці нового стратегічного документу на 2020-2022 рр.  Зокрема, йдеться про питання змін клімату, розвитку тваринництва та сільської місцевості», – зауважила заступник Міністра Олена Ковальова.

В свою чергу, представники ФАО висловили готовність до співпраці в сфері виконання Рамкової програми співробітництва та наголосили на необхідності скоординованого підходу до визначення пріоритетних напрямків співпраці на наступний трирічний період.

Нова Рамкова програма співробітництва на наступний трирічний період (2020-2022 роки) буде підписана в кінці року. Напрацювання документа буде гармонізовано з програмою в рамках партнерства ООН та України. При напрацюванні програми буде зберігатися принцип найбільшої актуальності та вузької спеціалізації питань.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ