Слухай онлайн
Cуспільство

У НПП "Сколівські Бескиди" відкрили інформаційно-екологічний пункт

29 листопада відбулося відкриття інформаційно-екологічного пункту в рекреаційній зоні «Водоспад на річці Кам’янка», - прес-служба Львівського ОУЛМГ.

У відкритті взяли участь перший заступник голови Львівської обласної ради Білоус А.В., начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Дейнека А.М., директор Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Гречаник Р.М., голова Сколівської районної ради Романишин М.С., перший заступник голови Сколівської РДА Лепесевич Я.М. Приміщення освятив о.Володимир Борис.

Ця рекреаційна зона користується популярністю серед туристів і з кожним роком кількість відвідувачів тут зростає. Тому і виникло питання щодо покращення якості послуг, які надаються відвідувачам парку для комфортного відпочинку та створення інформаційного пункту для відвідувачів парку з метою надання необхідної інформації.

Цей пункт має за мету сприяти розвитку туризму в нашому регіоні і буде надавати вичерпну інформацію відвідувачам про рекреаційну інфраструктуру та можливості відпочинку в регіоні. Кожний відвідувач пункту зможе отримати необхідну інформацію про цікаві рекреаційні місця, унікальні природні об’єкти, цікаві історико-культурні місця, як потрібно поводити себе на природі, про їстівними та отруйними гриби, які зустрічаються на території парку.

Інформаційно-екологічний пункт поширюватиме інформацію про регіон задля залучення якомога більшої кількості відпочиваючих і дбатиме про формування привабливого туристичного іміджу краю.

Слід відмітити, що проект реалізований за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Львівської області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...