Слухай онлайн
Політика  |  Культура

У НСТУ та Аласанії відбуваються обшуки

Державне бюро розслідувань у супроводі співробітників Служби безпеки України проводить обшуки в Національній суспільній телерадіокомпанії України та вдома в кількох її співробітників.

Цю інформацію «Детектору медіа» підтвердила речниця СБУ Олена Гітлянська.

Обшуки відбуваються за шістьма адресами. З власних джерел «Детектору медіа» стало відомо, що обшуки відбуваються в тому числі вдома в голови правління НСТУ Зураба Аласанії. Пан Аласанія наразі не відповідає на телефонні дзвінки.

З власних джерел «Детектору медіа» також відомо, що раніше ДБР проводило розслідування справ про можливі розтрати коштів НСТУ колишнім виконавчим директором НСТУ Олександром Лієвим. Пан Лієв сказав «Детектору медіа», що йому нічого не відомо про обшуки та кримінальне провадження, яке розслідує ДБР. За його словами, є старе кримінальне провадження, відкрите за заявою одного з народних депутатів з групи «Відродження». «Воно не закрите, але це повний брєд, воно висмоктане з пальця. Він скаржився, наприклад, що ми закупили техніку за завищеними цінами. Але все відбувалося за тендерами через Prozorro», - сказав пан Лієв.

Про обшуки в офісі НСТУ також повідомляє «Громадське». Відповідальний за безпеку в НСТУ Володимира Проценко повідомив «Громадському», що в офіс НСТУ прийшли люди, які не представилися і не надали ухвали суду з дозволом на проведення слідчих дій. За його словами, люди прийшли в один з офісів бухгалтерії й намагаються витіснити працівників, нічого не пояснюючи. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");