Слухай онлайн
Cуспільство

У Олицькому замку здійснили толоку перед фестивалем «Олицька переберія»

Працівники Олицької селищної ради, колективи шкіл селища, сіл Залісоче, Дідичі та представниками установ та організацій територіальної громади прибрали територію Олицького замку.
фото з Фейсбуку

Про це написав Валентин Павловський у фейсбук-спільноті «Олицька селищна рада», - інформує Район Ківерці.

Розчистили доріжки, покосили траву, зелені насадження та зробили ще багато справ по благоустрою території. 

Селищний голова Олександр Прендецький висловив щиру вдячність усім небайдужим жителям та гостям громади, які взяли активну участь у роботах до підготовки фестивалю «Олицька Переберія», який відбудеться 28 червня 2021 року. Початок о 14:00.

«Фестиваль «Олицька Переберія» має на меті презентувати містечко Олику, як гостинне, туристичне місце з багатою історією та перспективним майбутнім. Організатори фестивалю докладають зусиль, щоб сформувати принципово новий культурний простір, підкріплений народознавчою та історичною базою. Фестиваль має за мету створити платформу для інтеркультурного діалогу, залучивши різні хронологічні та етнічні пласти української культури  сформувавши діалог між минулим та сучасністю. В межах фестивалю працюватимуть такі напрямки: музика, література, лекторій, культура, театр, туризм, ярмарок», — розповів у своєму дописі Валентин Павловський.

На фестивалі на гостей чекатиме міжкультурний діалог і традиції різних періодів історії містечка. Музика, література, презентація книг, лекторій, лицарські бої, художній пленер, екскурсії, культура, театр, квести, ярмарок, флеш-моб «Коловорот життя» та парад епох.

«На вас чекає яскраве дійство, яке сколихне не лише Олику, залишить душевні спогади та приємні враження! Отож, слідкуйте за новинами. Програму Фестивалю оголосять незабаром», — зазначив автор допису.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ