Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Кримінал

У районі ООС ліквідували 13 нелегальних АЗС

Фото: ООС
Фото: ООС
Фото: ООС
Фото: ООС
Фото: ООС
Фото: ООС
Фото: ООС
Фото: ООС
Фото: ООС
Фото: ООС
Фото: ООС
Фото: ООС
1/6
Як інформують у прес-центрі ООС, тринадцять заправних станцій, що діяли в районі проведення операції Об’єднаних сил без дозвільних документів, припинили свою діяльність упродовж минулого тижня.

Термінові заходи щодо ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами проводяться, відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та командування Об'єднаних сил, спільними зусиллями Державної фіскальної служби, Служби безпеки України, правоохоронних та відповідних контролюючих органів.

За тиждень на території Донецької та Луганської областей та у зонах безпеки, прилеглих до району бойових дій, співробітники податкової міліції ДФС перевірили 55 об’єктів торгівлі паливно-мастильними матеріалами. Виявлено порушення в діяльності 13 АЗС та АГЗС, які здійснювали незаконне зберігання та реалізацію пального без отримання ліцензій на відповідний вид діяльності. З них 8 – у Донецькій та 5 – у Луганській областях.

За цими фактами складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 164 (провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону) та за ч. 5 ст. 164 (зберігання та/або реалізація на митній території України пального на акцизному складі, не зареєстрованому у системі електронного адміністрування реалізації пального) КУпАП.

З незаконного обігу вилучено понад 62 тис. літрів бензину, майже 30 тис. літрів дизпалива, 38 тис. літрів скрапленого газу всього на загальну суму понад 3 млн. грн. Крім цього, описано та вилучено обладнання автозаправних комплексів та 3 автомобілі, за допомогою яких здійснювалась незаконна діяльність, загальною вартістю 15 млн.грн. Загальна вартість вилучених ТМЦ становить 18 млн. грн., з них 3,6 млн грн складають товари підакцизної групи.

Так, 02 січня 2020 року співробітниками оперативного управління та управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області, які залучені до складу Об’єднаних сил, в межах операції «Акциз-2020» встановлено факт здійснення реалізації паливно-мастильних матеріалів та скрапленого газу без наявності ліцензії на вказаний вид діяльності на АЗС, яка розташована в Покровському районі Донецької області.

В результаті заходів з незаконного обігу вилучено майже 30 тис. літрів бензину різних марок, майже 10 тис. літрів дизпалива, 9,6 тис. літрів скрапленого газу, а також автозаправний комплекс всього на загальну суму 3,8 млн грн.

Відносно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.164КУпАП. За порушення порядку провадження господарської діяльності йому загрожують адміністративні санкції.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на Львівщині виявили 32 незаконні АЗС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ