Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Кримінал

На Львівщині виявили 32 незаконні АЗС

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, з метою ефективної боротьби з ліквідації нелегальних АЗС на території Львівської області, створили робочу групу для здійснення виїздів на місця розташування таких АЗС та перевірки їх діяльності.
У стінах Львівської обласної державної адміністрації відбулась нарада щодо боротьби із нелегальної діяльністю автозаправних станцій

28 грудня у стінах Львівської обласної державної адміністрації відбулась нарада за участі прокуратури, фіскальної служби, СБУ та інших дотичних структур щодо боротьби із нелегальної діяльністю автозаправних станцій під головуванням першого заступника голови облдржадміністрації Василя Лозинського. У її межах наголосили на важливості сплати податків підприємцями та веденні законного бізнесу.

Відтак, на території Львівської області тривали рейди. За словами керівника департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайла Грета, лише за сьогоднішній день здійснили 22 огляди місць подій. Із двох АЗС вилучили обладнання. Окрім того, зареєстрували 10 проваджень.

Всього за сьогодні виявили 32 незаконних АЗС. Припинили діяльність 10 діючих АЗС.

Нагадаємо, що учора відбулась селекторна нарада із Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком, у межах якої урядовець доручив у кожній області провести наради за участі прокуратури, фіскальної служби, СБУ та інших дотичних структур щодо боротьби із нелегальними АЗС.

«Мотивація у цьому процесі проста: економіка має вийти з тіні. Подібні заходи також будуть відпрацьовуватись у інших проблемних галузях. Тіньові сфери української економіки мають стати прозорими. Мають залишитися підприємці, які працюють за ліцензіями і сплачують податки», - акцентував Олексій Гончарук.

Зі свого боку, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський, у межах наради запропонував підвищити розмір штрафів за нелегальну діяльність.

«Штраф від 17 тисяч гривень не сприяє зменшенню кількості нелегальних автозаправок. Пропонуємо значно підвищити розмір штрафу. Це дозволить підвищити рівень відповідальності за функціонування таких заправок», - зазначив Василь Лозинський.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, СБУ закриває нелегальні заправки по всій Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ