Слухай онлайн
Кримінал

У районі ООС виявлено партію лікеро-горілчаних виробів без акцизу

Фото: ООС
Фото: ООС
1/2
У районі ООС виявлено партію лікеро-горілчаних виробів без марок акцизного податку на півмільйона гривень. Про це проінформували у прес-центрі ООС.

Напередодні Різдвяних свят співробітниками фіскальних нарядів ДФС України, які включені до складу Об’єднаних сил, спільно з оперативниками Головного управління ДФС у Донецькій області, в ході проведення оперативно-профілактичних заходів, в одному з магазинів Краматорська встановлено факт реалізації та зберігання елітних алкогольних напоїв, на яких були відсутні марки акцизного податку встановленого зразка.

За результатами проведених заходів в межах адміністративного провадження, з незаконного обігу вилучено понад півтисячі літрів лікеро-горілчаних виробів відомих брендів в асортименті, орієнтовною вартістю понад півмільйона гривень.

Складено протокол за ч.1 ст. 164-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення(«Зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного податку встановленого зразка»).

Відповідальність за цією статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачає накладення штрафу від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією таких алкогольних напоїв.

Матеріали скеровано на розгляд місцевого суду для прийняття законного рішення.

Оперативні підрозділи ДФС України в Об’єднаних силах продовжують виконувати завдання за призначенням у складі фіскальних нарядів і на контрольних пунктах в’їзду-виїзду, та у взаємодії з Збройними Силами забезпечувати комплексний розвиток економічної, соціальної та гуманітарної складових інфраструктури районів проведення операції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ