Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

У січні-травні 70 громад області виконали план бюджетних надходжень

За підсумками 5 місяців 2024 року з 73 територіальних громад області забезпечили виконання планових завдань із надходження податків до загального фонду бюджету – 70 громад. Невиконаними виявилися лише бюджети Моршинської, Перемишлянської та Бісковицької громад. Про це повідомив департамент фінансів Львівської ОВА, – інформує ЛОР.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

«У зв’язку із зарахуванням податку на доходи фізичних осіб з військових у повному обсязі до державного бюджету (з 1 жовтня 2023 року) динаміка надходжень до місцевих бюджетів залишається негативною як загалом по області (на 5 %), так і по багатьох громадах.

Поступлення зменшились по 24 громадах. Особливо відчутно – на територіях, які значною мірою залежали від «військового» ПДФО: у Яворівській громаді – в 4,4 раза, Новояворівській – у 3,1 раза, Солонківській – у 2,9 раза, Великомостівській – у 2,8 раза, Новокалинівській та Івано-Франківській – у 2,3 раза.

Однак у співставних умовах маємо по області зростання на 27%», - поінформували в профільному департаменті.

Нагадаємо, загалом по області план січня – травня перевиконано на 1,1 млрд грн або 9%. Рівень виконання річного плану становить 45%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ