Слухай онлайн
Cуспільство

У Славську львівські пластуни проводять «Школу альпійського лещатарства»

5-8 лютого 2007 року пластовий курінь «Ватага Бурлаків» організовує елітний вишкіл з лещатарства Львівської станиці Пласту – Національної скаутської організації України «ШАЛ-2007» - про це «Гал-info» повідомив прес-секретар Львівської станиці Пласт Ярема Дух.
 Вишкіл відбуватиметься в смт. Славсько Сколівського району Львівської області. Протягом вишколу 25 учасників матимуть нагоду провести чотири дні на Карпатських схилах. Програма вишколу традиційно включатиме низку розважальних програм як на базі, так і на схилах.
Нововведенням буде різноступеневий поділ учасників на такі групи: «чайники», тобто ті які не стоять на лижах; учасники, які недавно стали на лижі, але показали відмінну поставу на минулих лещатарських таборах; група тих, які добре стоять на лещетах, але потребують вдосконалення; гурток сноубордистів.
Проведення лещетарських таборів є традицією курення «Ватага Бурлаків». У цьому курені є кваліфіковані інструктори з посвідченнями Львівської обласної контрольно-рятувальної служби, частина «Бурлак» є членами «Карпатського лещатарського клубу», окрім того, курінь співпрацює з професійними інструкторами.
Також наступного тижня планують провести ще один лещетарський табір Львівського осередку Пласту «Пінгвіни повертаються», який теж пройде у Славську.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ