У слідства є зачіпки у розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це заявив народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенко" Мустафа Найєм.
"Наскільки я розумію, зрушення є, зачіпки є, якісь кадри, на яких щось є... Робота йде", - сказав він у п'ятницю в Києві біля будівлі Українського дому, де проходить церемонія прощання з Павлом Шереметом.
Нардеп розповів: "Наскільки я знаю, зараз активно проглядаються всі відео. Вчора вже була делегація ФБР, яка була присутня і при експертизі тіла, і при аналізі машини. Наскільки я розумію, зараз найголовніше завдання – це експертиза вибухівки і пристрою, який було встановлено".
Він зазначив, що всі сили правоохоронних органів кинуті на розслідування вбивства Шеремета, "незважаючи на те, що у нас буде хресний хід, є інші проблеми".
За словами Найєма, до розслідування залучають колишніх співробітників правоохоронних органів, у яких є великий досвід розслідування подібних злочинів.
У середу вранці у Києві унаслідок вибуху автомобіля, котрий належав керівнику "Української правди" Олені Притулі, загинув відомий журналіст Павло Шеремет. Самої ж Олени Притули в авто не було.
Вибух стався о 7:45 ранку, коли Шеремет їхав в машині.
Правоохоронці заявили, що у машину було закладено вибуховий пристрій, яким могли керувати дистанційно.
Павло Шеремет народився і виріс в Білорусі. Прийшов у журналістику із банківської справи.
Працював на Білоруському телебаченні та ОРТ. Мав конфлікт з режимом президена Лукашенка, у 1997 році його було затримано білоруськими силовиками та засуджено до умовного строку, Шеремет провів у тюрмі три місяці.
Це змусило його переїхати в Росію, де він працював на ОРТ. Був ведучим головної новинної програми Росії "Время".
Останні п’ять років Шеремет жив в Україні, працював журналістом в "Українській правді" та ведучим на різних каналах телебачення і радіо.