Слухай онлайн

У США планують створити власне Євробачення вже у 2022 році

Вже у 2022 році у Сполучених Штатах планують запустити власне Євробачення. Нове пісенне шоу називатиметься "Американський пісенний конкурс".

Про це йдеться на сайті Євробачення, - передає Громадське.

Так, запустити нове шоу планують американські студії Propagate та Universal Television Alternative Studio. У конкурсі будуть виступи наживо представників усіх 50 штатів, 5 територій США та округу Колумбія. 

Змагання в прямому ефірі складатиметься з трьох раундів: серія кваліфікаційних раундів, після них будуть півфінали та фінал, в якому переможцем стане лише один учасник.

Виконавчий директор Євробачення Мартін Остердаль вважає створення пісенного конкурсу у США позитивним кроком.

ʺУпродовж 65 років конкурс Євробачення об'єднує людей. Як власники цього надзвичайно успішного формату, ми бачили, як він знайшов місце у мільйонах сердець по всій Європі та за її межамиʺ, — сказав Остердаль.

А що з цьогорічним конкурсом в Європі?

Пісенний конкурс Євробачення відбувався щорічно з 1956 року, але через пандемію коронавірусу шоу 2020 року скасували — воно мало пройти у Роттердамі з 12 до 16 травня. Україну мав представляти гурт Go_A з піснею ʺСоловейʺ.

Організатори після цього домовилися про проведення пісенного конкурсу у 2021 році — теж у Роттердамі. Він відбудеться в концертному залі ʺАхойʺ (Ahoy Arena) 18, 20 (півфінали) і 22 травня (фінал) 2021 року. Цьогоріч Україну представлятиме також гурт Go_A, але з піснею ʺШумʺ. Організатори Євробачення вирішили, що у 2021 році вже не допустять старі пісні. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ