Слухай онлайн
Cуспільство

У Стрийському районі створили ще одну прийомну сім’ю

З метою забезпечення належних умов для зростання дитини в сімейному оточенні та захисту прав і законних інтересів, у родину влаштували двох сестер віком 17 та 14 років, які є позбавлені батьківського піклування. Про це розповів начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис, - інформує пресслужба ЛОДА.

"Прийомна сім’я пройшла курс підготовки кандидатів в опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі у Львівському обласному центрі і рекомендовані для включення до єдиного банку даних потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів", - зазначив Володимир Лис. 

Зазначимо, що на території Стрийського району функціонує 2 прийомні сім’ї, в яких виховується та проживає 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомна сім'я - сім'я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що  добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до   чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Якщо ви сім’я, або особа, маєте досвід виховання дітей і бажаєте подарувати своє тепло дітям, які залишились без батьківської опіки та стати батьками-вихователями звертайтеся до служби у справах дітей обласної державної адміністрації за телефоном (032) 235-44-56 та Львівського обласного центру  соціальних служб (032) 261-09-42.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ