Слухай онлайн
Здоров'я  |  Кримінал

У Сумах лікарка під час операції пошкодила пацієнтці внутрішні органи

У Сумах жінці зробили операцію під час якої їй пошкодили внутрішні органи, внаслідок цього вона померла. Про це сьогодні, 13 серпня, повідомила прес-служба прокуратури Сумської області.

"26 липня 2018 року районна лікарня направила 61-річну пацієнтку до сумської медичної установи після невдалої маніпуляції. Лікар акушер-гінеколог, яка оглядала пацієнтку, без будь-яких медичних показань до надання допомоги на амбулаторному етапі, не провівши повного обстеження, провела оперативне втручання, під час якого пошкодила внутрішні органи пацієнтки. Лише наступного дня було діагностовано ускладнення та жінку прооперували ще раз", - йдеться у повідомленні прокуратури. 

1 серпня 2018 року пацієнтка померла. 

Смерть пацієнтки настала внаслідок травми органів черевної порожнини, перебіг яких ускладнився розвитком гострого фібринозно-гнійного перитоніту, інтоксикацією організму, поліорганної недостатності. Між оперативним втручанням в умовах денного стаціонару, несвоєчасно виконаним хірургічним втручанням та настанням смерті жінки вбачається прямий причинний зв'язок. 

Дії лікаря акушер-гінеколога кваліфіковано за ч. 1 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником, внаслідок несумлінного до них ставлення, які спричинили тяжкі наслідки для хворого) КК України.

За скоєне їй загрожує позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаємо, в Одесі прооперували нацгвардійця з вогнепальним у голову.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ