Слухай онлайн
Здоров'я

У Трускавці урочисто відкрили VI академічну школу з педіатрії

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі Трускавецької міської ради, вже кілька років поспіль конференція з педіатрії проходить в Трускавці в готельному комплексі ʺРіксос-Прикарпаттяʺ.
Фото: Трускавецька міська рада

Сьогодні, 4 березня відбулось урочисте відкриття VI академічної школи з педіатрії під керівництвом Галини Бекетової, професора, Заслуженого лікаря України, голови асоціації педіатрів м.Києва, члена правління асоціації педіатрів України.

Першим поблагословив на успішну роботу організаторів, спікерів та учасників конференції владика Ярослав єпископ Самбірсько-Дрогобицький, який закликав усіх до спільної молитви.

Привітав учасників конференції міський голова Трускавця - Андрій Кульчинський. Він зауважив, що це велика приємність, коли, щороку, до трускавецьких лікарів приєднується така велика кількість колег, педіатрів з усієї України. ʺХочу подякувати усім педіатрам, лікарям, які займаються здоров’ям маленьких українців за те, що ви цікавитесь новими знаннями, оскільки медицина не стоїть на місці, оновлюється все і всі виклики, які стоять перед лікарями мають отримати достойну підтримку через наші з вами знання та вмінняʺ. На завершення, міський голова побажав присутнім отримати нові знання, щоб у свої лікарні повернулись з новими думками та вміннями, аби це допомагало берегти здоров’я наших маленьких українців.

Цього року в програмі науково-практичної конференції з педіатрії можна зустріти міжнародних експертів з Литви, Болгарії, Ізраїлю та Великої Британії. Спікери, насамперед, ділитимуться досвідом, а також запросять до дискусії та живого спілкування учасників конференції.

Головні теми VI академічної школи з педіатрії: Антибіотикотерапія у дітей, європейська практика, дитячі кольки, лікування алергічного риніту та інші актуальні питання щодо дитячого здоров’я.
VI академічна школа з педіатрії проходитиме у Трускавці до 6 березня. В рамках конференції розгорнуто невеликий фарма-ярмарок, де можна знайти найновіші препарати для лікування дітей.

Організаторами заходу є Міністерство охорони здоров'я України, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Асоціація педіатрів України, Міжнародна асоціація медицини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ