Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

У вечірній час Україна імпортує електроенергію з 5 країн

Вчора, 6 травня, на запит «Укренерго», польський оператор енергосистеми PSE, з 08:00 до 10:00 надавав аварійну допомогу

Фото: Depositphotos

Сьогодні о 09:50 споживання на 9,4%  вище, ніж вчора в цей же час. Вчора, 6 травня, споживання досягло максимуму після 21:00, його рівень був на 7% нижчим за добовий максимум попереднього робочого дня – п’ятниці, 3 травня.

Про це в телеграмі повідомляє Укренерго.

Вчора в денні години в енергосистемі, через активну роботу електростанцій на ВДЕ, в енергосистемі був надлишок електроенергії. Для підтримки збалансованої роботи енергосистеми робота об’єктів ВДЕ обмежувалась з 10:40 до 16:05.

Вчора, 6 травня, на запит «Укренерго», польський оператор енергосистеми PSE, з 08:00 до 10:00 надавав аварійну допомогу, терміново купуючи надлишки української електроенергії.

Протягом доби діють обмеження споживання на Харківщині. На ранок знеструмлено близько 102 тисячі побутових споживачів. Також цілодобово обмежено споживання для промисловості на Криворіжжі.

У вечірні години з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 7 395МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 668 МВт. З 1 грудня технічна можливість імпорту електроенергії з Європи до України та Молдови складає 1 700 МВт в годину.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ