Слухай онлайн
Надзвичайні події

У відпочинковому комплексі в Східниці, плаваючи в басейні, отруїлись відвідувачі

У комлексі ʺТри сини і донькаʺ в Східниці, плаваючи у басейні готелю, отруїлися відвідувачі.

У Львівській області гості елітного санаторію ʺТри Сини та Донькаʺ заразились інфекцією під час плавання у басейні, - повідомляє видання Варанти.

За словами однієї з потерпілих – Олени, адміністрація готелю жодних заходів у відповідь на скарги потерпілих не проводить. За словами адміністрації готелю у будь-яких санаторіях у світі це трапляється.

Ще одна потерпіла, Варвара, розповіла, що з кожним днем кількість постраждалих із тими ж симптомами лише зростала: ʺНа третій день перебування у санаторії ми вкотре з друзями зустрілися на сніданок та поділилися негативним станом не лише свого здоров’я, але й дітей. Упродовж усієї ночі були неспокій, нудота та температура. Перше, що спало на думку, – могли підхопити щось у басейні, адже це вже не перший раз на території санаторію, власне у басейні ʺТри Сини та Донькаʺ трапляється такий інцидентʺ.

Валерія також у цей час відпочивала у санаторії і з такими ж симптомами повернулась додому:

ʺВночі, під час перебування у санаторії, я відчула слабість та мене лихоманило, спочатку думала, що це харчове отруєння. Але зранку за сніданком я помітила, що не лише у мене такий стан. Ми дійшли до висновку, що через відвідини спа-зони та басейну зокрема, ми заразились. Згодом, почитавши більше інформації в інтернеті, ми дізнались що це не перший випадок отруєння у санаторії ʺТри Сини та Донькаʺ. Шкода, що санаторій такого рівня не дбає про своїх гостей і тепер самому доводиться лікуватись після запланованого ʺоздоровлюючогоʺ відпочинкуʺ.

Андрій, один із потерпілих, повідомив, що від адміністрації санаторію вибачення ніхто не отримав, а про будь-яку госпіталізацію навіть мови не було.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");