Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Учні дрогобицьких ліцеїв пройшли перший етап Олімпіади програмування

Академія програмування та робототехніки Creator IT Academy, спільно з Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, працює над організацією проведення обласного фестивалю «Робототехніка та програмування сьогодні і в майбутньому». Про це інформує Дрогобицька міська рада.
Фото: Дрогобицька міська рада

Завершився перший етап олімпіади, який продемонстрував високу зацікавленість і мотивацію учасників.

Нагадаємо, на початку травня у ліцеї №2 м. Дрогобич відбувся фестиваль робототехнічних рішень «Майстерня майбутнього». Під час заходу талановиті учні навчальних закладів міста презентували моделі будівель, пристроїв та механізмів, елементи розумних будинків, промислової автоматики тощо.

Загалом, на виставці,  були представлені проєкти учнів Ліцею №2, Ліцею №3 імені Вʼячеслава Чорновола, Ліцею №4 імені Лесі Українки, Стебницького ліцею №7, Будинку науково-технічної творчості учнівської молоді, а також компʼютерної академії It-step та Genius Academy.

Організатори висловлюють подяку всім учасникам за їхній талант, наполегливість і ентузіазм.

«Це був захоплюючий час змагань та викликів, і ми дуже пишаємося кожним. Зараз учасники вже наполегливо готуються до нових викликів», – наголошують організатори.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ