Слухай онлайн
Здоров'я

Україна і Швейцарія співпрацюватимуть у сфері медичної освіти

Міністерство охорони здоров'я України та Швейцарська агенція розвитку та співробітництва в межах українсько-швейцарського проекту "Розвиток медичної освіти" підписали меморандум про співпрацю на 10 років.

Як повідомляє Євроінтеграційний портал, посилаючись на прес-службу МОЗ, метою проекту є допомога лікарям первинної ланки, медсестрам і менеджерам медичних установ у навчанні та наданні кращої медичної допомоги пацієнтам.

В.о.Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун вважає, що впровадження проекту підвищить якість надання первинної допомоги.

"Лікарі первинної ланки і медсестри - це один з основних пріоритетів для трансформації охорони здоров'я. Нам важлива ваша підтримка, а проект, розрахований на 10 років, допоможе здійснити послідовні та інституційні зміни. Це не лише підвищить якість надання первинної допомоги, а й позитивно вплине на відносини пацієнта і лікаря", -  зазначила вона.

Своєю чергою директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер Тауш зауважив, що радий стати частиною позитивних змін в Україні.

"Це початок великої співпраці з Міністерством, яка дозволить покращити медичні освітні заклади”, - додав він.

Зазначається, що співпраця розпочнеться з посилення інституційної спроможності українських закладів вищої освіти – у шести закладах протягом двох років відкриватимуть та оснащуватимуть симуляційні центри.
Проект реалізується Швейцарським інститутом тропічного і громадського здоров'я (Swiss TPH) і фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation - SDC).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");