Слухай онлайн
Економіка

Україна підписала дві угоди зі Світовим банком

фото - пресслужба КМУ
фото - пресслужба КМУ
фото - пресслужба КМУ
фото - пресслужба КМУ
фото - пресслужба КМУ
фото - пресслужба КМУ
фото - пресслужба КМУ
фото - пресслужба КМУ
1/4
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з Віце-президентом Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Анною Б’єрде обговорив продовження конструктивної двосторонньої співпраці.

Про це інформує "Урядовий портал".

«Вдячний за велику кількість проєктів, які ми вже успішно реалізуємо спільно в Україні. Наша держава потребує довгострокових програм співпраці та інвестицій. На сьогодні пом’якшення впливу коронавірусу на економіку залишається найважливішим завданням Уряду», - наголосив Денис Шмигаль.

Під час зустрічі в присутності Прем’єр-міністра України та Віце-президента Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії було укладено дві угоди:

  • Договір гарантії (Україна — Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі (Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ «Укргідроенерго») між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, що діє від імені Фонду чистих технологій. 
  • Угода про позику (Проект «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів») між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

«Радий, що сьогодні в нас є нагода підписати дві угоди. Критично важливі проекти. Вдячний нашим міністерствам, які спільно зі Світовим банком провели роботу й підготовку цих проектів, та дякую керівникам підприємствам, які провели роботу, щоб підписання цих документів стало можливим», - зазначив Прем’єр-міністр.

У Світовому банку заявили, що організація є надійним партнером України та готова до довгострокової співпраці.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ