Україна поступилася Португалії на футзальному Євро-2018

Вчора, 4 лютого, в словенській Любляні відбувся другий матч за участю збірної України на чемпіонаті Європи з футзалу.

Українська збірна зустрічалася з командою Португалії, поступившись з рахунком – 3:5

Матч для України розпочався, як і зустріч з румунами, з двох пропущених м'ячів. Проваливши перший тайм, підопічні Косенка здорово почали другу половину гри і навіть зуміли зрівняти рахунок.

Однак нічийний результат на табло протримався недовго, а португальці буквально розірвали оборону України, забивши ще тричі. Все на що вистачило українську команду, так це на ще один забитий м'яч в самій кінцівці зустрічі.

Євро-2018, 3-й тур

Україна – Португалія – 3:5

Голи: Разуванов (29), Королишин (32), Шотурма (40) - Коельо (3), Бріто (13), Карі (34), Мігель (36), Рікардіньо (37)

Таким чином, в плей-офф з першого місця вийшла збірна Португалії, а Україна зіграє в чвертьфіналі Євро-2018 в ранзі другої команди групи C. Суперник збірної України - збірна Іспанії.

Зазначимо, що і Португалія і України в своїй групі по черзі обіграли команду Румунії.

Нагадаємо, в червні минулого року збірна України з футзалу виграла чемпіонат світу для гравців з вадами зору.