Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Україна продовжує імпортувати електрику з чотирьох країн

В енергосистемі в окремі вечірні години максимального споживання зберігається дефіцит електроенергії

Фото: Depositphotos

Сьогодні, 1 травня, станом на 09:30 споживання тримається на тому ж рівні, що і в цей же час вчора 30 квітня.

В енергосистемі в окремі вечірні години максимального споживання зберігається дефіцит електроенергії. Через пошкодження, завдані ракетними ударами росіян, електростанції не можуть виробити достатньо електроенергії, щоб покрити всі потреби споживачів, повідомляє в телеграмі Укренерго.

Вчора, у вівторок 30 квітня, добовий максимум споживання був на 1,2% нижчим, ніж у понеділок 29 квітня.

Активно працюють сонячні та вітрові електростанції. Вчора, 30 квітня, з 10:00 до 18:30, робота об’єктів ВДЕ обмежувалась через виникнення надлишку електроенергії в енергосистемі.

Наразі в енергосистемі наявні тільки мережеві обмеження. Причина їх застосування – пошкодження обладнання магістральних мереж російськими дронами та ракетами. Протягом доби обмеження споживання діють на Харківщині. На ранок там знеструмлено близько 203 тисяч побутових споживачів. Також цілодобово обмежено споживання для промисловості на Криворіжжі.

Протягом доби, за виключенням денних годин, з Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 11 159 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 500 МВт. З 1 грудня технічна можливість імпорту електроенергії з Європи до України та Молдови складає 1700 МВт.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ