Слухай онлайн
Економіка

Україна та Китай обговорили питання двостороннього співробітництва

Міністерстві аграрної політики та продовольства відбулася зустріч з делегацією високого рівня Генеральної митної адміністрації Китайської Народної Республіки на чолі з Віце-міністром паном Лі Гуо, який перебуває в Україні з першим офіційним візитом новоствореної служби. Про це Гал-інфо повідомили у прес-центрі Держпродспоживслужби.

Від України на зустрічі взяли участь в. о. Міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева та Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

Під час переговорів українські і китайські колеги відзначили високий рівень дружньої співпраці.

ʺУкраїна є важливим стратегічним партнером у торгових відносинах між Україною і Китаєм, у тому числі в сфері ветеринарії та фітосанітаріїʺ, - наголосив Віце-міністр Лі Гуо.

Співрозмовники обговорили поточний стан взаємної торгівлі продукцією тваринного і рослинного походження та проаналізували стан напрацювання двосторонніх проектів документів, зокрема погодження ряду ветеринарних сертифікатів.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо погодження міжнародного ветеринарного сертифіката для експорту антилоп з України до КНР.

Сторони також підтвердили готовність нарощувати взаємну торгівлю продукцією тваринного і рослинного походження та розширювати її асортимент.

Нагадаємо, у Китаї виявили нелегальні вакцини від АЧС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");