Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Україна та Польща обговорили погодження ряду ветеринарних сертифікатів

10 травня поточного року представники Держпродспоживслужби та Генерального ветеринарного інспекторату Республіки Польща обговорили хід погодження форм міжнародних ветеринарних сертифікатів для використання у двосторонній торгівлі між державами, - інформують у прес-центрі Держпродспоживслужби..

Від української сторони участь у заході взяли участь перший заступник Голови Держпродспоживслужби Андрій Жук та заступник начальника Управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби Олена Курята.

Республіку Польща на зустрічі представляли заступник Головного ветеринарного лікаря Генерального ветеринарного інспекторату Республіки Польща Павєл Нємчук та начальник Управління міжнародного співробітництва Генерального ветеринарного інспекторату Республіки Польща Анна Галіца.

Учасники обговорили питання двостороннього співробітництва, в тому числі хід погодження ряду ветеринарних сертифікатів.

Також присутні розглянули ряд організаційних питань щодо проведення зустрічі в рамках 87 генеральної асамблеї Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин, яка відбудеться в кінці травня поточного року.

Андрій Жук подякував представникам Польщі за візит та зазначив, що така спільна робота представників обох компетентних органів у форматі живого діалогу дозволить оперативно затвердити обговорені ветеринарні сертифікати для пожвавлення торгівлі між Україною та Польщею.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...