Україна виборола "бронзу" на чемпіонаті світу з веслування

Сьогодні, 23 серпня, збірна України з веслування на байдарках і каное завоювала свою першу медаль на чемпіонаті світу у Сегеді, Угорщина.

На дистанції 500 м на каное-одиночках українська каноістка Анастасія Четверикова стала третьою у фіналі з часом 2:03.83 хв, завоювавши "бронзу", передає Дзеркало тижня

Українка поступилася лише білорусці Олені Ноздрєвій і росіянці Ксенії Курач.

Також сьогодні виступили ще кілька українських спортсменів. Олег Кухарик у своєму фіналі байдарки-одиночки на 500 метрів фінішував восьмим.

У свою чергу, дует байдарочниц Марія Повх/Людмила Кукліновська на дистанції 200 метрів став п'ятим, а байдарка-четвірка у складі Василя Смилки, Віталія Бістревського, Дмитра Беспалько і Віталія Брезіцького стала дев'ятою на дистанції 1000 метрів.

Нагадаємо, знаменитий боксер Андрій Котельник став почесним громадянином Винників.