Україна виборола подвійний подіум на турнірі Grand Prix Zagreb 2024

У столиці Хорватії відбувся перший постолімпійський турнір з дзюдо серії Grand Prix. Участь у змаганнях взяли понад 300 дзюдоїстів з 35 країн світу, серед них і вісім українців.

Як інформує НОК України та олімпійська команда, успішним виявився турнір для українських дзюдоїстів, які виступають у ваговій категорії до 100 кілограмів, адже одразу два спортсмени піднялися на п'єдестал пошани.

Вперше у карʼєрі на найвищу сходинку пʼєдесталу пошани турнірів серії Grand Prix піднявся Антон Савицький! На шляху до фіналу українець впевнено перемагав суперників. У боротьбі за омріяну золоту нагороду він зустрівся із британцем Рісом Томпсоном, якого переміг завдяки кидку на ваза-арі.

Дебютну нагороду на турнірах Світового туру здобув Заур Дуньямалієв. У бронзовому фіналі суперник українця Сімеон Катаріна з Нідерландів провів кидок на ваза-арі, проте Заур зумів переломити хід поєдинку і спершу відзначився результативною дією, а потім здобув перемогу на Golden Score.