Слухай онлайн
Cуспільство

Україна-Ізраїль: у Львові обговорили інновації та інвестиції

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, 4 лютого у Tech Startup School, презентували діяльність представництва Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Мінекономіки у м. Львів.
Фото: Львівська ОДА

Почесним гостем заходу став Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Пан Джоел Ліон.

Відтак, учасники заходу спілкувались у напрямку роботи представництва щодо налагодження стратегічної співпраці, україно-ізраїльського партнерства і активізації діяльності у Львові та області як в інноваційно та інвестиційно привабливому регіоні.

"Структура, яку ми сьогодні представляємо, є унікальним державним інструментом для інноваційного розвитку в Україні. Ми даємо можливість спільно з інвесторами реалізовувати в Україні інноваційні інвестиційні проекти, стимулювати та підтримувати стартапи, винаходи та ми є своєрідним містком між іноземним інвестором та українським бізнесом", - зазначив Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Мінекономіки Володимир Ставнюк.

Як наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, сьогодні Львів та область є привабливими регіоном для інвестицій, розвитку інновацій. Це, зокрема, зумовлено розвитком IT сектору, високою якістю освіти, галузей економіки.

"Тут важливою є робота офісу супроводу інвестора, де щороку збільшується кількість інвестиційних проектів, які перебувають на супроводі. Це і великі підприємства, які вже працюють на Львівщині, а також менші інвестиційні проекти у важливих напрямках економіки. Також важливим є те, що у Стратегії розвитку Львівщини до 2027 року є акцент на інноваційність нових галузей, серед яких, зокрема, біоекономіка",- розповів Василь Лозинський.

Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Пан Джоел Ліон поділився із присутніми досвідом Ізраїлю у напрямку розвитку інновацій. Зокрема, серед формуючих чинників він виокремив культурний аспект, особливості навчального процесу та інші.

Також сторони обговорили розвиток та особливості формування стартапів у обох державах, та сприятливі чинники для залучення інвесторів в Україну.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");