Українка завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи з карате

У Монпельє (Франція) завершився 51-й чемпіонат Європи з карате серед дорослих. З 14 спортсменів, які презентували Україну, лише один дістався п’єдесталу пошани, передає УНН із посиланням на повідомлення Спортивного комітету України.

У ваговій категорії до 55 кг Анжеліка Терлюга стала автором "срібла". Дуже впевнено одеситка вийшла до "золотого" фіналу.

Однак, виграючи 3:0, на останній секунді поєдинку А.Терлюга вийшла за татамі і не втримала перевагу.

Зазначається, що на бронзову відзнаку претендували Валерій Чоботар і чоловіча команда в куміте. У фіналі за третє місце у вазі до 84 кг спортсмен з Чернівців поступився німцеві, а наша команда – Костянтин Цимбал, Станіслав Горуна, Тарас Герчук, Ілля Нікулін, Іван Дрозд, Валерій Чоботар – програла португальцям. Підсумковий результат – топова п’ятірка континенту.
Повідомляється, що у загальнокомандному рейтингу збірна України посіла 9-й щабель, який розділила з Фінляндією, Австрією та Боснією і Герцеговиною.

Нагадаємо, що сумарна кількість спортсменів, яка взяла участь у Євро-2016 – 428. Учасники представляли 45 країн Європи.