Слухай онлайн
Культура

Українська співачка перемогла на "тюркському Євробаченні"

Наталія Папазоглу
Наталія Папазоглу
1/2
Українська співачка Наталія Папазоглу, яка має гагаузьке походження, перемогла на пісенному конкурсі "Тюркбачення" (Turkvision, Türkvizyon), який відбувся 20 грудня у Стамбулі – через пандемічні обмеження в онлайн-режимі.

"Щиро вітаю українку гагаузького походження Наталі Папазоглу із перемогою в престижному у тюркському світі пісенному конкурсі Тюркбачення 2020", – написав у своєму Твітері міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, - передає Радіо Свобода.

У цьому конкурсі за зразком "Євробачення", в якому беруть участь представники тюркських народів чи тюркомовні виконавці, Папазоглу здобула перше місце серед 26 учасників із піснею гагаузькою мовою "Tikenli yol" ("Тернистий шлях").

Наталія Папазоглу, яка народилася в Калуші на Прикарпатті, планувала ще 2016 року взяти участь у цьому конкурсі з іншою піснею гагаузькою мовою і пройшла український відбір, але того року конкурс не відбувся – як зірвалися й кілька спроб провести його наступними роками, аж дотепер.

В українському конкурсі "X-Фактор" 2015 року Наталія Папазоглу дійшла до півфіналу.

Перед цьогорічним конкурсом "Тюркбачення" відбулося тричі – в 2013, 2014 і 2015 роках. У першому з них, 2013 року, співачка з України Фазіле Ібраімова з Криму здобула третє місце.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ