Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Війна з Росією

Українські пілоти ― одні з найкваліфікованіших у світі, ― Буданов

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов в інтерв’ю французькому виданню Liberation висловив вдячність народу й уряду Франції за допомогу у боротьбі з терористичною росією та закликав надати більше озброєнь.

Ми дуже вдячні Франції за те, що вона нам допомагає. Зрештою, вони могли б не робити цього. Утім, ми хотіли б більше, це не секрет”, ― сказав Кирило Буданов.

За його словами, усі надані види французької зброї вже показали дуже вагомий  результат на фронті.

“Артилерійські системи “CAESAR” добре себе зарекомендували. Те ж саме можна сказати і про ракети Scalp-EG. Ці системи показали чудові результати. Нам потрібно більше зенітно-ракетних комплексів SAMP/T-Mamba. І ми очікуємо, що Франція надасть нам літаки”, ― заявив керівник воєнної розвідки України.

Він зазначив, що українські пілоти здатні легко опанувати французькі багатоцільові винищувачі Mirage 2000.       

“Українські пілоти сьогодні є одними з найбільш висококваліфікованих у світі, тому що вони мають реальний бойовий досвід. Ніхто ніколи не стикався з російськими винищувачами четвертого покоління в небі, крім українських пілотів. Тож наші пілоти зможуть з легкістю опанувати цю техніку”, ― пояснив Кирило Буданов.

“Ми маємо справу з [російським повітряним] флотом, який налічує 300 літаків. Тому нам потрібна допомога, і я сподіваюся, що Французька Республіка надасть нам ці літаки”, ― підсумував начальник ГУР МО України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ