УПЛ: "Карпати" вдома перемогли "Волинь"

В 26 турі українського чемпіонату "Карпати" мінімально перемогли команду Кварцяного – 1:0.

"Карпати" готувалися до західноукраїнського дербі без Нестерова, Ксьонза, Голодюка. "Хрестоносцям" не могли нічим допомогти нападник Діденко та півзахисник Задерецький.

"Волинь" розпочала дуже активно, вже до дев’ятої хвилини створивши два хороші моменти, які не закінчилися взяттям воріт дякуючи реакції Боровика. "Леви" відповіли голом: Гладкий прострілив на Гуцулюка, і Олексій в дотик замкнув передачу партнера. До слова, протягом першого тайму лучани виконали аж вісім корнерів, тоді як львів’яни – нуль.

В перерві погода неприємно здивувала вболівальників, спочатку дощем, а через трохи – снігом. На щастя, на початку другого тайму негода заспокоїлася.

Наприкінці матчу свіжий Ярослав Деда змарнував нагоду зрівняти рахунок, а також Ігор Худоб’як з хорошої позиції не влучив у дальній кут. Львів’яни набирають 21 очко, в лучан лишається 13 балів.

В 27 турі "Волинь" в Луцьку гратиме проти "Дніпра", а "Карпати" вирушать до Кропивницького.