«Ураган» стартував з перемоги

Івано-франківський НФК «Ураган» здобув важливу перемогу у стартовому матчі елітного раунду Ліги чемпіонів. Підопічні Максима Павленка обіграли віцечемпіонів Іспанії «Леванте». Іспанці забили першими, проте ще в першому таймі Сергій Коваль і Даниїл Абакшин повернули хід гри на користь франківської команди.

У другій 20-ти хвилинці «Леванте» відігрався і знову повів у рахунку. Однак під завісу гри «Ураган» відповів результативно: Коваль влучив у дальній кут із гострого кута, а Абакшин реалізував свій момент, коли його вивів на ворота Михайло Грицина. Іспанці пішли в атаку з п’ятим польовим гравцем, та «Ураган» надійно захищався, а кілька сейвів Колтка додали впевненості його партнерам.

А насамкінець воротар «Урагану» класно вкинув м’яч через увесь майданчик на Фаренюка, а той головою забив у порожні ворота. 5:3 – історична перемога «Урагану»: уперше українська команда перемогла іспанську в єврокубковому турнірі.

Сьогодні вболіваємо за «Ураган» у матчі проти господаря групи і головного фаворита «Бенфіки». Початок матчу о 22:30.

Португальська команда в першому матчі впевнено обіграла угорський «Халадаш».

Футзал. Ліга чемпіонів. Елітний раунд. Група D. Лісабон (Португалія)

«Леванте» (Іспанія) – «Ураган» (Україна) – 3:5 Голи: Тольра, 11, 23; Да Сілва, 30 – Коваль, 13, 36; Абакшин, 16, 37; Фаренюк, 38.

«Халадаш» (Угорщина) – «Бенфіка» (Португалія) – 3:8 Голи: Давід, 4; Пелеґріно, 25; Дрот, 38 – Жакаре, 2, 3; Таєбі, 9, 10; Фітс, 17; Міґел, 28; Артур, 39; Бруну Сінтра, 40.