Слухай онлайн
Cуспільство

Уряд Італії затвердив зниження пенсійного віку

На спеціальному засіданні 17 січня уряд Італії затвердив указ "квоти 100", який знижує пенсійний вік і ввів виплати для тих, хто знаходиться за межею бідності. Про це повідомляє Ansa, передає УНН.

"Це фундаментальний етап, два заходи, що є проектом соціальної та економічної політики, якими пишається уряд", - заявив прем'єр-міністр Джузеппе Конте.

За новими правилами, громадяни Італії зможуть виходити на пенсію не в 66-67 років, як зараз, а тоді, коли сума віку та стажу досягне 100, вік буде не менше 62, а стаж не менше 38 років.

"Виплати для тих, хто за доходом знаходиться за межею абсолютної бідності, складатимуть від 780 до 1032 євро", - повідомив заступник Прем'єр-міністра Луїджі Ді Майо.

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року в Україні перерахували пенсії для військовослужбовців та тих осіб, які досягли 65-річного віку і мають великий трудовий стаж.

Нагадаємо, у вересні депутати держдуми РФ схвалили внесену президентом Росії Володимиром Путіним поправку, згідно з якою для жінок вік виходу на пенсію у країні підвищать до 60 років.

УНН
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ