Слухай онлайн
Cуспільство

Уряд затвердив перелік небезпечних порід собак

Уряд затвердив перелік небезпечних порід собак і вніс зміни до Порядку і правил проведення обов’язкового страхування відповідальності власників таких собак за шкоду, яка може бути ними заподіяна.
Фото - Марія Шевців, Гал-інфо

Про це інформує Урядовий портал.

Передбачається, що власники зазначених порід собак зобов'язані під час реєстрації або перереєстрації укласти договір обов'язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам.

При розробці проекту постанови КМУ «Деякі питання щодо небезпечних порід собак» Міндовкілля обговорило та врахувало пропозиції громадських та зоозахисних організацій.

До переліку зокрема увійшли такі породи, як вівчарка, сенбернар, фокстерьер, доберман, ротвейлер, лайка, далматин, айну (собака айнський, хоккайдо), акбаш, акіта-іну, боксер німецький, бріард, бульдог алапахський, бульдог американський, бульдог мальорський (ка-де-бо, перо де пресо мальоркін), бульмастиф, бультер'єр, вельштер'єр. Усього список налічує близько 90 порід собак.

У постанові йдеться, що пропозиції документу погоджені з Всеукраїнською спілкою громадських організацій "Асоціація зоозахисних організацій України".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ