Слухай онлайн
Cуспільство

У День св. Валентина у Львові одружаться понад 50 пар

Завтра, 14 лютого, у День святого Валентина у Львові одружаться понад 50 пар. Про це повідомили у Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області.

У Львівському міському відділі ДРАЦС (вул. Івана Франка, 157) свято розпочнеться о 10.30 урочистим парадом під звучання саксофона. Наречених зустрічають живі скульптури - міми, в другому залі звучить камерний оркестр, приміщення оформлене у відповідному стилі, холодні фонтани, фотозони та танець-привітання від Спортивно-танцювального клубу Віка Данс. 

До молодят звернеться начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Іванна Смачило. Реєстрація шлюбу для 39 пар відбудеться у класичному стилі.  

О 14:00 церемонія відбудеться на стадіоні «Арена-Львів» Привітання молодят обрядовцем відбудеться в конференц-залі стадіону ,,Арени Львів» урочисто під музичний супровід. Приміщення буде прикрашене відповідно до Дня закоханих на смак організатора. У цей день на стадіоні буде створено дві щасливі сім’ї.

14:00-15:30 - Шевченківській Гай, візьмуть шлюб 7 пар. Особливістю реєстрації шлюбу в музеї є церемонія в етнічному стилі.

18.30-24:00 Розпочнуться вечірні церемонії у Львівському міському відділі ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Львівській області. На даний момент на вечірню реєстрацію зголосилися 3 пари.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...