Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Надзвичайні події

В ДТП у Польщі 31 січня загинув мешканець Івано-Франківської області

В ДТП, яке сталося 31 січня у Польщі, на виїзді з міста Ярослава, Підкарпатське воєводство, загинув мешканець Івано-Франківської області. Один з потерпілих перебуває в лікарні міста Ярослав, решта висловили бажання продовжити поїздку в Чехію. про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Нагадаємо, 1 лютого голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк, після повідомлень про ДТП, дав доручення взяти ситуацію під контроль заступнику голови ЛОДА Володимиру Губицькому та начальникам відповідних управлінь.

Працівники ЛОДА провели роботу щодо з’ясування ситуації та надання всієї необхідної допомоги постраждалим.

Перевізник, якій здійснював перевезення (регулярний маршрут), зареєстрований в Закарпатській області. В автобусі їхало 39 людей: 38 громадян України і 1 громадянин Чехії. У ДТП загинув мешканець Івано-Франківської області. Всім постраждалим надано кваліфіковану медичну допомогу. Троє громадян отримали ушкодження середнього ступеня. Один з них, мешканець м. Рахів, перебуває у лікарні міста Ярослава.

Пасажири, автобуса висловили бажання продовжити поїздку до Чехії, перевізник забезпечив для них новий транспортний засіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ