Слухай онлайн
Війна на Донбасі

В "лнр" шукають українських диверсантів

На території тимчасово окупованого Перевальського району і м. Алчевськ силами МГБ ЛНР в рамках заходів щодо запобігання терористичних актів і дій українських диверсійних груп на території т.зв. ЛНР проводиться чергова контрдиверсійна операція,яка має на меті знизити рівень активності диверсійних груп проукраїнського підпілля.

Район проведення контрдиверсійної операції силами МГБ ЛНР вибрано не випадково.Як повідомлялося раніше в Перевальському районі та в районі м. Алчевськ проходять батальйонно-тактичні навчання бойовиків. За даними аналітичного відділу ГІ "Права Справа", з метою перевірки «4-ї окремої мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу» окупаційних військ в Алчевську перебував командувач Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ.

Протягом січня-лютого 2016 року в районі проведення батальйонно-тактичних навчань бойовиків диверсійними групами проукраїнського підпілля було проведено цілий ряд успішних диверсійних операцій.

Прес-служба МГБ ЛНР звітуючи про результати проведенної силами "міністерства" конрдиверсійної операції на території тимчасово окупованого Перевальського району Луганської області повідомила про те, що в ході її проведення співробітниками "міністерства" в місті Перевальську, в напівзруйнованому приватному житловому будівництві,був виявлений схрон зброї і боєприпасів.

За словами прес-служби, спосіб закладки схованки і його наповнення свідчать про те, що схрон призначався для забезпечення діяльності диверсійно-розвідувальних груп українських спецслужб.

Примітно, що на сьогоднішній день всі акції "МГБ ЛНР" зводяться до так званих знахідок зброї – "схронів українського підпілля". До речі, більшість знайдених схронів зі зброєю, які за версією "МГБ ЛНР" належать підпільникам – справа рук самих "силовиків ЛНР". Про останнє, зокрема, свідчить факт вилучення співробітниками "Генеральної прокуратури" ЛНР" та "МГБ ЛНР" "незареєстрованої" вогнепальної зброї у очільника Ленінського РВ "МВС ЛНР" Іващенка І.В.

Як пояснив сам Іващенко І.В. вилучена у нього зброя, і боєприпаси були перевезені в особистий гараж після зачистки "Дебальцевського котла" для того, щоб надалі штучно підвищувати показники роботи Ленінського РВВС у вигляді вилученої у проукраїнського підпілля вогнепальної зброї та боєприпасів.

Д. Снєгирьов

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");