Слухай онлайн

В НАТО незадоволені виконанням Україною річного плану

В НАТО прямо сказали представникам України, що не задоволені темпами виконання завдань. Річ в тому, що Україна бере на себе надто амбітні завдання, які потім не здатна виконати, - УНІАН.
Фото з http://www.nato.int

Північноатлантичний альянс висловив незадоволення тим, як Київ виконує Річну національну програму (РНП) – документ, що визначає перелік та швидкість реформ для подальшого зближення України з НАТО. Про це розповів журналістам в Брюсселі представник України в Альянсі Вадим Пристайко.

"Альянс незадоволений виконанням річного плану, і сказав нам про це прямо. Вони незадоволені темпами виконання, і це вже не перший рік, тобто не перша річна програма, яку можна було б навчитися виконувати ефективніше", - визнав дипломат. За його словами, про це керівництво альянсу повідомило, зокрема, віце-прем’єра Іванну Климпуш-Цинцадзе під час її візиту до Брюсселя цього тижня.

За словами Пристайка, затримка із виконанням спричинена зокрема тим, що в РНП прописані занадто амбітні завдання.

"Програма грандіозна за розміром та обсягами зобов’язань. Ми беремо на себе надто амбітні завдання, які потім не здатні виконувати. Ми часом забуваємо, що кожне завдання повинно мати ресурс – людський та грошовий. На жаль, ми часом беремо зобов’язання, не виокремлюючи для нього ресурси", - розповів представник України в Альянсі.

Водночас він наголосив, що Україна не відмовляється від зобов’язань щодо адаптації стандартів НАТО. "Ми працюємо, зауваження сприйняті і ми маємо намір покращити програму на наступний рік", - наголосив він.

УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ